تبدیل عکس به پازل

پازل ختصاصیتبدیل عکس ارسالی شما به پازل

یکی از جذاب ترین و ماندگارترین هدایایی که با آن می توان شخصی را شگفت زده کرد پازل اختصاصی از تصویر ایشان می باشد. شما می توانید تصویر با کیفیت از عزیزان و دوستان خود را برای ما ارسال و به صورت پازل شده دریافت نمایید.

با چاپ عکس روی پازل هدیه ای خاص و تک به عزیزانتان و دوستانتان دهید و آنها را سوپرایز و خوشحال کنید.

جنس پازل ها از نوع مقوایی ، فومی و مگنتی بوده و از ماندگاری و کیفیت بالایی برخوردارند.

پازل های ۱۰۰۰تکه و ۲۰۴ تکه با ابعاد ۴۸×۶۸ cm گزینه مناسبی برای این منظور می باشد. همچنین پازل های کوچک با تعداد تکه های کم نیز می توان به عنوان گیفت جهت مراسمات و جشن های شما مورد استفاده قرار گیرد.

پازل عکس دارای جذابیت ظاهری و هدیه ای خاص برای عزیزان و دوستانتان است و همینطور برای کودکان سرگرم‌ کننده بوده و می‌تواند ساعت‌ها بچه‌ها را سرگرم کند. شما می توانید بهترین و به یادماندنی ترین هدیه را برای فرزند خود تهیه کنید و یا عکس های بیاد ماندنی خود را به شکل ، یک پازل در بیاورید و حتی برای چاپ لوگو شرکت بر روی پازل برای تزئینات وهدیه تبلیغاتی به شرکت های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

 

جهت سفارش می توانید از صفحه پازل اختصاصی اقدام به خرید نمایید .

 

نکات مهم قبل از سفارش:

  • ابعاد خود را از صفحه سفارش پازل اختصاصی با دقت انتخاب کنید و در حین مراحل خرید می توانید عکس ارسالی خود را آپلود نمایید .
  • مهترین فاکتور زیبایی و جذابیت یک پازل انتخاب عکس مناسب و کیفیت بالای آن می باشد لذا در انتخاب عکس بسیار دقت کنید.
  • وضوح تصویر ارسالی باید ۳۰۰dpi  باشد و دارای کیفیت بالایی باشد.
  • پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه ، حداکثر ظرف یک هفته سفارش شما آماده تحویل خواهد بود .

 

جهت دریافت مشاوره و تبدیل عکس به پازل می توانید با شماره ۰۹۱۲۲۵۸۹۵۴۶ در تماس باشید.

 

 نمونه کارهای پازل های اختصاصی تولید شده شرکت پازل همراه را  می توانید در اینجا مشاهده نمائید .

تبدیل عکس به پازل/ پازل اختصاصی

تبدیل عکس به پازل ، پازل اخصاصی ، ساخت پازل عکس ارسالی شما ، تبدیل عکس ارسالی شما به پازل ، چاپ عکس بر روی پازل در شهریار ، چاپ عکس بر روی پازل در تهران ، چاپ عکس روی پازل ۲۰۰۰ تکه ، پازل اختصاصی ۱۰۰۰ تکه ، پازل عکس ، پازلی کردن عکس ، پازل کردن عکس ، چاپ پازل ، پازل همراه ، تبدیل عکس به پازل اختصاصی ، چاپ عکس روی پازل ۱۰۰۰ تکه ، مکعب جادویی ، آلبوم جادویی تصاویر شما ، روبیک تصاویر شما ، پازل اختصاصی ۱۰۰۰ تکه ، پازل اختصاصی ۲۰۴ تکه ، پازل ۱۰۰۰ تکه ، تابلو پازل ، تابلو پازل چیده شده ، ساخت پازل عکس ، پازل ۱۰۰۰ تکه ، پازل مقوایی ، پازل فومی ، پازل تبلیغاتی ، پازل آموزشی