روش های پرداخت و حمل پازل همراه

روش های پرداخت و حمل پازل همراه روش های پرداخت هزینه کالا:

پرداخت برای خرید های صورت گرفته از فروشگاه اینترنتی شرکت پازل همراه به سه روش زیر امکان پذیر است:

پرداخت آنلاین:

همه مشتریان پازل همراه می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی موجود در سایت (زرین پال) هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. توجه داشته باشید که پرداخت موفق مبلغ سفارش به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش شما بوده و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش شما به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می شود.

توصیه می‌شود که کاربران محترم، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند تا پردازش سفارش آنها سریع تر انجام شود.

پرداخت به صورت کارت به کارت / واریز به حساب:

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه پرداخت اینترنتی را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت و یا حساب های قید شده در ذیل واریز نمایند و سپس عکس فیش واریزی را ازطریق ایمیل یا تلگرام ارسال کنند. درصورت عدم دسترسی به تلگرام و یا ایمیل می توانند با اعلام تلفنی شماره پیگیری قبض پرداخت شده به واحد حسابداری این شرکت، مراحل ثبت سفارش را ادامه دهند.

شماره کارت ۶۰۳۷۶۹۷۵۰۱۱۴۸۲۷۱ بانک صادرات به نام مهدی محمدی

شماره حساب ********** بانک ***** به نام مهدی محمدی

پرداخت در محل:

با انتخاب این روش پرداخت، در هنگام دریافت کالا وجه آن را به پیک موتوری پرداخت خواهید کرد. این روش در حال حاضر فقط مخصوص شهرستان شهریار و حومه می باشد.

روش های پرداخت و حمل پازل همراه

روش های پرداخت و حمل پازل همراه روش های ارسال کالا:

روش های ارسال کالا بر اساس سیاست های فروشگاه اینترنتی شرکت پازل همراه تعیین می شود . امکان ۴ نوع ارسال برای فروشگاه در نظر گرفته شده است .

ارسال رایگان:

بر اساس سیاست های فروشگاه و به منظور کسب اعتماد مشتریان عزیز و احترام به حق مشتریان گرامی برای خرید های بالای ۴۰۰ هزارتومان امکان ارسال رایگان فراهم شده است . اگر مجموع خریدهای شما بیشتر از ۴۰۰ هزار تومان باشد هنگام ثبت سفارش  گزینه ” ارسال رایگان ” مشخص می شود که می توانید آن را انتخاب کنید.

هماهنگی های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش، قبل از ارسال، از طرف شرکت پازل همراه با مشتری (تحویل گیرنده سفارش) انجام می شود.

ارسال توسط پست:

پست پیشتاز:

زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست پیشتاز بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت است. هزینه ارسال با پست پیشتاز بر عهده خریدار است.

پست سفارشی:

کلیه سفارش ها با استفاده از سرویس پست سفارشی نیز ارسال می شوند. زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست سفارشی ۵ روز است. لازم به ذکر است در مناسبت های خاص و روزهای پایانی سال، سفارش های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس ‌‏های پستی با کمی تأخیر به دست مشتریان برسد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می توانید مرسوله خود را از طریق سایت شرکت پست به آدرس www.newtracking.post.ir رهگیری کنید.

ارسال با پیک موتوری:

ارسال با پیک موتوری فقط در شهرستان شهریار و حومه صورت می گیرد و هزینه آن برای خریدهای بیشتر از ۱۰۰ هزار تومان به عهده فروشنده و برای خریدهای کمتر از آن به عهده خریدار است.

ارسال با باربری:

جهت رفاه حال مشتریان ارجمند، امکان ارسال خریدهای عمده با حجم بالا از طریق باربری فراهم شده است. هزینه ارسال با باربری بر عهده خریدار بوده و کرایه بر مبنای تعرفه متداول باربری محاسبه خواهد شد.کالا ها برای شهرهای نزدیک حداکثر تا ۲۴ ساعت، شهرهای دور ۴۸ ساعت و شهرهای خیلی دور تا ۷۲ ساعت توسط باربری ارسال خواهند شد.

تحویل درب شرکت:

کلیه سفارش های مشتریانی که تمایل به تحویل کالا در شرکت پازل همراه را دارند، پس از انجام مراحل نهایی ثبت سفارش و خرید، درب شرکت تحویل مشتری می گردد و شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال حمل و هزینه حمل تا باربری را تقبل نمیکند.