پازل های تبلیغاتی:

پازل تبلیغاتی ، همان پازل است که به جای طرح های عمومی طرح و برند یک شرکت یا … روی آن چاپ شده است.پازل های تبلیغاتی یکی از ابزارهای تبلیغاتی برای گروه های سنی کودک ، نوجوان ، جوان و حتی بزرگ سال است. به دلیل این که پازل ها از ذوق وفکر ما برای تکمیل خود استفاده میکنند باعث ایجاد خود باوری در همه انسان ها میگردد.پازل ها از نظر طرح ، شکل ، اندازه ، تعداد قطعات و جنس به دسته بندی های متفاوتی تقسیم میگردند.

از مهمترین تاثیرات تبلیغاتی چیدن پازل می توان به نکات زیر اشاره کرد:

  • چیدن پازل تبلیغاتی به دلیل تکه تکه بودن نیاز به تمرکز و تفکر دارد لذا این تفکر باعث میشود که نام و لوگوی شرکت یا محصولات در ذهن مشتریان برای همیشه حک گردد. 
  • این محصول تبلیغاتی با توجه به قیمت مناسب میتواند ماندگاری بالایی داشته باشد.
  • پازل های تبلیغاتی میتوانند بارها و بارها توسط اشخاص مختلف مورد استفاده قرار گیرد که خود یکی از موارد مهم در تبلیغات چرخشی می باشد.

پازل های آموزشی:

امروزه کارشناسان و متخصصان آموزشی در تمامی نقاط جهان از پازل به عنوان یکی از ابزارهای قدرتمند جهت آموزش مفاهیم و ارتقاء سطح آگاهی استفاده میکنند و از این راه سرعت فراگیری را افزایش می دهند .

برخی از موارد کاربردی پازل جهت آموزش به شرح زیر می باشند:

آموزش مفاهیم قرآنی و احکام، آموزش زبان واعداد و رنگها، آموزش جغرافیا و علوم، آموزش قوانین راهنمایی و رانندگی و حقوق شهروندی، آموزش در زمینه بهینه سازی مصرف انرژی، معرفی مراکز تاریخی و گردشگری و …

پازل تبلیغاتیجهت دریافت مشاوره ،استعلام قیمت و سفارش پازل تبلیغاتی و آموزشی می توانید با شماره همراه ۰۹۱۲۲۵۸۹۵۴۶ تماس بگیرید.

مرا حل سفارش پازل تبلیغاتی و آموزشی:

۱- کد محصول را با توجه به نمونه پازل های ذکر شده زیر انتخاب کنید و هنگام سفارش آن را به کارشناس مربوطه تحویل دهید.

۲- ارسال عکس مورد نظرتان از طریق یکی از روش های زیر:

روش اول: بر روی آپلود عکس کلیک کنید و عکس تان را ارسال نمایید.

روش دوم: عکس خود را جهت بررسی از طریق تلگرام و یا واتس آپ به شماره ۰۹۱۲۲۵۸۹۵۴۶ ارسال نمایید. دقت نمایید که عکس در هیچ پیام رسانی ارسال نشده باشد که سبب افت کیفیت عکس می شود. شما می بایست عکس را به صورت فایل در تلگرام ارسال نمایید.

روش سوم: ارسال به ایمیل info@hamrahpuzzle.com می باشد.

۳پس از بررسی و در صورت مناسب بودن کیفیت، به شما اطلاع داده خواهد شد تا جهت سفارش خود اقدام نمایید. (برای مشتریان تهران، پازل با پیک ارسال شده و نیاز به پرداخت هزینه ارسال به ما نمی باشد. هزینه توسط مشتری به پیک پرداخت خواهد شد ) .

 ۴پس از ثبت سفارش، حداکثر ظرف ۱ هفته سفارش شما آماده تحویل خواهد شد و سپس کارشناسان فروش پازل همراه جهت ارسال پازل با شما تماس خواهند گرفت.

نکات مهم قبل از سفارش:

۱-در انتخاب اندازه پازل دقت نمائید.

۲- فرمت فایل های ارسالی باید از نوع jpg و با dpi300 باشد همچنین اطمینان حاصل کنیدکه تصویر ارسالی دارای کیفیت مناسب باشد .

۳- طرح پازل را می توانید از قسمت گالری نمونه عکس پازل تبلیغاتی یا آموزشی انتخاب کنید.

در زیر برخی از نمونه کارهای پازل تبلیغاتی و آموزشی تولید شده شرکت پازل همراه را می توانید مشاهده نمائید همچنین برای مشاهده بیشتر نمونه کارهای پازل تبلیغاتی و آموزشی می توانید اینجا کلیک نمائید.

کد محصول: ۳۰۱

پازل 60 تکه تبلیغاتی فومی

کد محصول: ۳۰۵

پازل تبلیغاتی 30 تکه

کد محصول: ۳۰۹

پازل آموزشی

کد محصول: ۳۱۳

پازل تبلیغاتی 15 تکه

کد محصول: ۳۰۲

پازل تبلیغاتی 36 تکه فومی

کد محصول: ۳۰۶

پازل تبلیغاتی 80 تکه فومی

کد محصول: ۳۱۰

پازل تبلیغاتی 40 تکه

کد محصول: ۳۱۴

پازل تبلیغاتی 60 تکه فومی

کد محصول: ۳۰۳

پازل تبلیغاتی 25 تکه فومی

کد محصول: ۳۰۷

پازل تبلیغاتی 35 تکه فومی

کد محصول: ۳۱۱

پارل تبلیغاتی

کد محصول: ۳۱۵

پازل تبلیغاتی 24 تکه فومی

کد محصول: ۳۰۴

پازل زیر لیوانی تبلیغاتی

کد محصول: ۳۰۸

پازل پد موس تبلیغاتی

کد محصول: ۳۱۲

پازل تبلیغاتی 104 تکه فومی

کد محصول: ۳۱۶

پازل تبلیغاتی و آموزشی 54 تکه