معرفی  شرکت پازل همراه :

با توجه به اینکه پازل یکی از بهترین و موثرترین بازی های فکری در جهان محسوب می شود و طرفداران بسیار زیادی را به خود جذب کرده لذا از آن میتوان به عنوان ابزاری نوین و قدرتمند در آموزش صحیح بهره برد.

شرکت تولیدی پازل همراه در راستای اشاعه فرهنگ صحیح آموزش توانایی خود را در طراحی و تولید انواع پازلهای بهداشتی آموزشی در ابعاد مختلف به اطلاع میرساند.

این شرکت با استفاده از ابزار نوین و ماشین آلات پیشرفته در زمینه تولید پازل توانسته جایگاه خود را در میان کشور و مخصوصا کودکان به اثبات برساند و با توجه به تنوع زیاد محصولات به مخاطبین زیادی ارائه خدمت نماید.

این شرکت با توجه به کاربرد های متنوع پازل، فعالیت خود را به سه بخش تولید پازل سرگرمی و آموزشی، پازل تبلیغاتی و پازل اختصاصی تقسیم می نماید:

واحد تولید پازل های آموزشی و سرگرمی:

با استفاده از تصاویری منطبق با فرهنگ اصیل ایرانی اقدام به تولید پازل های متنوعی در ابعاد و تعداد تکه های متفاوت جهت سنین مختلف نموده که از جمله مزایای آن کمک به ارتقاء هوش کودکان، افزایش خلاقیت و سرگرمی، کمک به روش فراگیری و در سنین بالاتر موجب کاهش استرس و… برشمرد.

واحد تولید پازل های تبلیغاتی :

در این بخش با رویکرد متفاوت و نو در زمینه تولید پازل جهت مصارف تبلیغاتی اقدام به تولید پازل با نام نشان اختصاصی تولید کنندگان و فروشندگان جهت معرفی محصولات و خدمات آنها به مشتریان نموده که می توان از آن بعنوان جدید ترین، جذابترین و ماندگارترین هدیه تبلیغاتی نام برد.

واحد تولید پازل های اختصاصی:

از دیگر خلاقیت های شرکت پازل همراه تولید پازل های اختصاصی در ابعاد و تعداد تکه های دلخواه با تصاویر یادبود از مراسمات و خاطرات شما می باشد که این پازل ها میتوانند خاطره انگیز ترین و فرح بخش ترین اوقات را برای شما در کنار دوستانتان به ارمغان آورد.

پازل همراه میتواند مزایا و اثرات مثبتی به همراه داشته باشد که در زیر به تعدادی از آنها اشاره مینماید.

در صورت تمایل به همکاری شما میتوانید یکی از کارشناسی ترین محصولات تبلیغاتی آموزشی را در گردونه کالاهای تبلیغاتی با آموزشی خود قرار دهید .

پازل های ۱۰۰۰ تکه

این پازل ها به لحاظ ابعاد و تعداد تکه می توانند بسیار جذاب و سرگرم کننده باشند و بعد از اتمام بصورت تابلویی زیبا مزین محیط کار یا منزل باشد و تاثیر تبلیغاتی بسیار ماندگار و تاثیر گذاری داشته باشد.

پازل های کوچک و بزرگ در ابعاد مختلف

پازل همراه پازلهای کوچک و بزرگ را برای دستانی بزرگ و کوچک در نظر گرفته است پازل ۸ تکه نیز به لحاظ بزرگ بودن قطعات میتواند برای سنین ۲ سال به بالا جذاب باشد.این پازل ها به لحاظ تعداد تکه می توانند جدای کودکان برای افراد بزرگسال نیز جذابیت بسیاری داشته یاشد .

پازل های کفی دار

جنس این پازل ها از مقوای فشرده شده می باشد که به لحاظ کیفی در ۲ نوع درجه یک و درجه دو قابل تولید می باشد (نوع درجه یک این پازل ها به لحاظ کیفیت همتراز با استاندارد اروپا می باشد )

پازل زیر لیوانی

این پازل ها به لحاظ اندازه میتوانند بصورت زیر لیوانی تبلیغاتی استفاده شوند و یا اینکه زیر لیوانی ها با توجه به پازل بودن میتوانند بصورت سرگرمی نیز مورد استفاده قرار گیرند.

پازل اختصاصی

پازل همراه این امکان را به شما می دهد که تصاویر دلخواه خود را تبدیل به پازل نمایید . تصاویر کودکان دلبند شما، نقاشیهای دوران کودکی و یا تصاویر جشن تولد یا عروسی می توانند هدیه ای ماندگار و جالب برای کسانی باشد که دوستشان دارید.

پازل پد موس

این محصول پازل همراه جدای این که یک پد موس تبلیغاتی است یک پازل ۴ تکه نیز می باشد که خود میتواند به جذابیت کالای تبلیغاتی شما بیافزاید

برخی از مشتریان ما