سوالات متداول کاربران

پازل یا جورچین یا معما، نوعی سرگرمی است که در آن فرد با چیدن صحیح  قطعات، تصویر ی  به هم ریخته در کنار هم  تصویر صحیح نهایی را ایجاد می کند. این قطعات از یک تصویر واحد اولیه برش خورده اند و با فرو رفتگی  یا برآمدگی در اضلاع خود  تولید شده اند.

جنس پازل  معمولا از  مقوا  با تصویری با کیفیت  بر روی آن می باشد ولی پازل های فومی، لاکی، پلاستیکی، رابری ، چوبی و فلزی هم ساخته شده اند.

پازل‌ها می‌توانند به عنوان ابزارهای کمک آموزشی به کار بروند. استفاده از پازلهایی با طرح کشورها و یا استانهای آنها در آموزش جغرافیا بسیار موثر است. از پازل‌ها برای آموزش حروف و جمله سازی به کودکان نوآموز نیز استفاده می‌شود. گفته می‌شود چیدن جورچین یکی از روش‌های موثر در کاهش استرس و افسردگی است و در پیشگیری از آلزایمر موثر است.

خیر، هیچ کدام از پازل ها دارای راهنما، نقشه یا شماره  نیستند و تنها راهنما که بهترین  نیز هست، تصویر با کیفیت و با جزئیات روی جعبه است. تمام آنچه روی جعبه می بینید در تصویر اصلی نیز موجود است، کوچکترین نقطه یا باریکترین خط می تواند شما را راهنمایی کند.

اساساً پازل اگر راهنما یا شماره داشته باشد عملا لذتی ندارد و مانند این می ماند که شما تمرین اعداد می کنید!

پازل های رده سنی بزرگسال در تمام دنیا  بدون راهنما می باشند

 

چیدن پازل یک سرگرمی است، در عین حال صبر شما را بالا می برد و باعث افزایش دقت شما در رنگ و جزئیات می شود

اگر شما مشغله زیاد دارید و یا جای کافی ندارید  پازل نخرید ولی اگر امکان آن را دارید و وقت اضافه دارید ابتدا آن زمان را صرف کتاب خواندن  و شاید بعد از آن  صرف چیدن پازل کنید تا در خلق یک اثر هنری  سهیم باشید.

خرید از پازل‌ همراه بسیار ساده و سریع است. نیازی به عضویت و تایید ایمیل و … نیست، کافی است محصول مورد نظر را به سبد خرید اضافه کنید و سپس آدرس و تلفن خود را در فرم مربوطه بنویسید سپس به درگاه معتبر بانکی متصل شده و پرداخت را انجام می دهید. در صورت نیاز با شما تماس برقرار می‌شود و بسته ارسال شده و یا در کوتاه‌ترین زمان به پست تحویل می‌شود. برای شروع خرید به صفحه فروشگاه بروید.

پازل همراه قابلیت، خرید و نگهداری پازل های چیده شده کاربران را ندارد ولی  این امکان را ایجاد کرده است تا هر کدام از مشتریان و یا حتی افراد ، غیر مشتری سایت فروشگاه پازل همراه، با ارسال اطلاعات تماس خود،اطلاعات  تابلو پازل چیده شده و قیمت پیشنهادی خود، تابلو ی مورد نظرشان را در سایت  آگهی کرده و بفروشند. بسته به تمایل، سفارش دهنده تلفن تماس نمایش داده می شود.

قیمت های پیشنهادی توسط صاحب کالا تعیین می شود و پازل همراه در تعیین آنها نقشی ندارد. بعد از فروش تابلو پازل ، ۲۰ درصد از مبلغ کل فروش تابلو پازل متعلق به پازل همراه خواهد بود و مابقی به حساب شخص فروشنده واریز خواهد شد.

آگهی در سایت رایگان است.

به درخواست های درج آگهی که اطلاعات ناقص داشته باشند ترتیب اثر داده نخواهد شد.

پس اطلاعات شخصی شامل نام، آدرس، تلفن،ایمیل، نام اثر، شرکت سازنده، چسب خورده یا نخورده، مشخصات قاب ( در صورت وجود)، قیمت پیشنهادی، نحوه تحویل، توضیحات بیشتر….    ارسال شود.

پازل همراه هیچ تعهد و تضمینی نسبت به کالای  آگهی شده ، صحت، معامله و شناخت طرفین معامله ندارد و از ثبت آگهی ها درآمدی به دست نمی آورد.

بله- یکی از بهترین و ماندگارترین هدایایی که می توانید به عزیزان خود بدهید، تصویر پازل شده آن ها می باشد. شما می توانید تصویر با کیفیت از عزیزان خود را برای ما ارسال و به صورت پازل شده دریافت نمایید.

جنس پازل ها از نوع مقوایی ، فومی و مگنتی بوده و از ماندگاری و کیفیت بالایی برخوردارند.

پازل های ۱۰۰۰تکه و ۲۰۴ تکه با ابعاد ۴۸×۶۸ cm گزینه مناسبی برای این منظور می باشد. همچنین پازل های کوچک با تعداد تکه های کم نیز می توان به عنوان گیفت جهت مراسمات و جنشن های شما مورد استفاده قرار گیرد. پازل عکس دارای جذابیت ظاهری و هدیه ای خاص برای عزیزان و دوستانتان است و همینطور برای کودکان سرگرم‌ کننده بوده و می‌تواند ساعت‌ها بچه‌ها را سرگرم کند.

جهت سفارش می توانید از صفحه پازل اختصاصی اقدام به خرید نمایید .